sie 25, 2011

Posted by in Życzenia urodzinowe dla chłopaka

Fajne życzenia urodzinowe dla chłopaka


W życiu każdej dziewczyny przychodzi kiedyś taka chwila, że poznaje ona chłopaka swoich marzeń i widzi w nim tego jednego jedynego. Mając chłopaka z pewnością przydają wam się fajne życzenia urodzinowe dla chłopaka, bo nie wypada swojemu ukochanemu powiedzieć jedynie wszystkiego najlepszego. Życzenia urodzinowe dla chłopaka utrzymane są w specjalnym klimacie, który ciężko opisać, ale świetnie można go poczuć czytając takie życzenia urodzinowe.

Nie raz dziewczyny nie mają pomysłu na własne życzenia urodzinowe dla chłopaka, ale dziś to już nie jest żaden problem, bo wystarczy wpisać odpowiednie hasło w Google, by znaleźć jakieś gotowe życzenia urodzinowe. W sieci znaleźć można całe mnóstwo życzeń, ale tylko u nas znajdziecie fajne życzenia urodzinowe dla chłopaka.

Fajne życzenia urodzinowe dla chłopaka są słodkie, ale nie cukierkowe, są na poziomie, ale też lekko zabawne, są po prostu idealne. Nasze życzenia urodzinowe zawsze testujemy na pewnej grupie osób tak, abyście mogli być pewni, że życzenia urodzinowe, które wybieracie spotkają się z uznaniem solenizanta. Zapraszam do zapoznania się z naszymi nowymi życzeniami.

***

W dniu twojego święta,
niech twa mina będzie uśmiechnięta,
niech ci na koncie rosną pieniądze,
niech cię wiodą do szczęścia twe żądze.

***

Mój najdroższy, jedyny, kochany,
bądź całe swoje życie taki cwany,
łap szczęście za rogi,
wchodź w każde progi,
baw się w życie,
i kochaj mnie skrycie.

***

Wszystkiego najlepszego
życia przygód pełnego,
milionów na koncie,
moich całusów tysiące.

***

Czego ci dziś życzyć wariacie mój drogi,
kiedy każdy twój dzień jest piękny i błogi…
Życzyć ci będę pieniędzy i zdrowia
oraz szczęścia całego mrowia.

***