paź 20, 2011

Posted by in Życzenia urodzinowe sms

Fajne życzenia urodzinowe sms


Smsy są popularną formą kontaktu, a czasem też jedyną z możliwych. Czasem nie mamy możliwości zadzwonienia czy porozmawiania osobiści, a czasem tak bardzo chcemy, bo jest ku temu jakaś ważna okazja np. urodziny. W takich momentach z pewnością przydadzą się życzenia urodzinowe sms, które są bardzo krótkie, ale mimo to zawierają wszelkie potrzebne informacje.

Wszystkie nasze życzenia urodzinowe są bardzo fajne i spotykają się z uznaniem wielu osób. Mam nadzieję, że fajne życzenia urodzinowe sms również przypadną wam do gustu i chętnie prześlecie je swoim bliskim i znajomym. Życzenia urodzinowe sms choć są bardzo krótkie to są równie ciekawe i wyrażają szczerość i serdeczność tak samo jak normalne wierszyki urodzinowe, które również możecie znaleźć na naszym portalu.

Dzisiejsze propozycje na życzenia sms nie mają jakiegoś szczególnego motywu przewodniego, ale są bardzo ciekawe i myślę, że znajdziecie wśród nich coś dla siebie. Polecam te i inne nasze życzenia urodzinowe, które są dostępne na naszym portalu.

***

Dużo szczęścia i radości,
miłości i kosza słodkości.

***

Sto lat dziś ci życzę i wiele radości,
by ci w życiu nigdy nie zabrakło miłości

***

Wielu miłych wrażeń
i spełnienia wszystkich marzeń

***

Dobrego humor, wiary i wigoru,
dużo szczęścia i miłości,
życia pełnego przyjemności.

***