sie 4, 2011

Posted by in Prezenty na urodziny

Prezenty na urodziny – Piersiówka na 50-tkę


Życzenia na urodziny są bardzo ważne, jednak zwykle idąc na urodzinowe przyjęcie poza życzeniami zabieramy ze sobą jeszcze urodzinowe prezenty. Prezenty na urodziny są bardzo ważnym dodatkiem do życzeń, bo przecież nie wypada iść z pustymi rękami. Bywa jednak, że mamy problem z wybraniem prezentu, szczególnie w przypadku 50-tych urodzin. Jakie prezenty na 50 będą odpowiednie?

Prezenty na 50 mogą być przeróżne. Wybierając prezent na 50 urodziny trzeba wziąć pod uwagę czy ma on być dla kobiety czy mężczyzn, jaki charakter ma dana osoba, co lubi, a czego nie. Jeśli wybieracie prezent na 50 dla mężczyzny to idealna może okazać się piersiówka.

prezenty urodzinowe

prezenty na 50

Piersiówka do popularny prezent na 50 dla mężczyzny, który sprawdza się zawsze. Bardzo często nie są to zwykłe piersiówki, ale robione specjalnie na zamówienie, gdzie wygrawerowane zostają na niej np. inicjały jubilata, krótkie życzenia urodzinowe, itp., co widać na zdjęciu wyżej.

Jako dodatek do piersiówki jako prezent na 50 może posłużyć jeszcze butelka dobrej whiskey, wtedy już jubilat będzie na pewno zadowolony. Takie prezenty urodzinowe są dziś na topie i się sprawdzają, więc jeśli chcecie być pewnymi, że prezent się spodoba to skorzystajcie z takich klasyków.