lis 10, 2011

Posted by in Życzenia urodzinowe graficzne

Życzenia urodzinowe graficzne – Misie


Czasem słowa nam nie wystarczają i chcemy iść o krok dalej składając życzenia urodzinowe graficzne. Graficzne życzenia urodzinowe cieszą się dziś szczególną popularnością, bo fajnie się je przesyła przez komunikator czy portal społecznościowy. Dziś w takich miejscach zamiast klasycznych życzeń na urodziny widzimy graficzne życzenia urodzinowe prezentujące animacje czy też filmiki z YouTube związane z urodzinami. Ja mam dziś dla was kilka takich graficznych życzeń, które mam nadzieję, że przypadną wam do gustu.

Wśród propozycji na życzenia urodzinowe znajdujemy zwykle różnego typu wierszyki – jedne krótsze, drugie dłuższe, jedne z konkretnym motywem przewodnim, a inne zaś ogólne. Życzenia urodzinowe graficzne również mogą mieć różną długość, a także mogą mieć jakiś motyw przewodni. Nasze dzisiejsze życzenia urodzinowe graficzne jako motyw przewodni mają postać misia. Misio to słodka postać, którą kochają i dzieci i dorośli. Pluszowego misia ma chyba każdy i każdy też z pewnością polubi misiowe życzenia urodzinowe.

Jeśli szukacie jakiś fajnych propozycji na graficzne życzenia urodzinowe to serdecznie polecamy nasze dzisiejsze animacje. Te życzenia urodzinowe graficzne znakomicie nadają się do przesłania przez komunikator i n portalu społecznościowym takim jak facebook. Polecam gorąco i zapraszam.